AMER GOMILA, GUILLEM | Divendres 11:10 – 12:05 h. | Llengua castellana i literatura | gamaer@iesportocristo | |
AMER SALVÀ, DAMIÀ | Divendres 09:50 – 10:45 h. | Orientació | damer@iesportocristo | |
ANDREU SARD, PERE | Dilluns 12:05-13:00 h. | Llengües estrangeres | pandreu@iesportocristo.net | |
ARTO CAMARENA, VIRTUTS | Dijous 15:55 – 16:50 h. | Formació Professional | Tutora de 1r del CFGM Tècnic en Atenció a persones en situació de dependència Coordinadora ERASMUS+ | varto@iesportocristo.net |
BARCELÓ FIOL, MIQUEL | Dimarts 15:55-16:50 h. | Formació Professional | Cap d’Estudis de Cicles Formatius | mbarcelo@iesportocristo.net |
BARCELÓ MAS, CATALINA | Dimecres 13:00 – 13:55 h. | Ciències Naturals | ||
BARCELÓ MORAGUES, JOAN | Dilluns de 18:00-18:55 | Formació Professional | Tutor de 2n del CFGM Sistemes Microinformàtics i Xarxes Coordinador TIC | jbarcelo@iesportocristo.net |
BAUZA LLITERAS, ANTONIA | Divendres 8:55 – 9:50 h. | Matemàtiques | Cap del Departament de Matemàtiques | abauza@iesportocristo.net |
BAUÇÀ PORTELL, MARIA ANTÒNIA | Dimecres 11:10 – 12:05 h.Divendres 09:50 – 10:45 h. | Ciències socials, geografia i història | Tutora 1r ESO C Coordinadora de la Comissió de Convivència | mabportell@iesportocristo.net |
BELMONTE FRAGOSO, JESÚS | Divendres 18:00 – 18:55 h. | Formació Professional | jbelmonte@iesportocristo.net | |
BINIMELIS ADROVER, MARIA ANTÒNIA | Dijous 8:00 – 8:55 h. | Matemàtiques | mabinimelis@iesportocristo.net | |
BLANES RIERA, ANTÒNIA | Dijous 9:50 – 10:45 h. | Ciències socials, geografia i història | ablanes@iesportocristo | |
BONET RIERA, FRANCISCA | Dijous 1Dijous 9:50 – 10:45 h.1:10-12:05 | Matemàtiques | Directora Representant en el Consell Escolar | fbonet@iesportocristo.net |
BONNIN FERREIRO, CATALINA ANNA | Dimarts 12:05-13:00 | Orientació | cabonnin@iesportocristo.net | |
CAPÓ SIQUIER, GEMMA | Divendres 09:50 – 10:45 h.Dimecres 12:05 – 13:00 h. | Llengua castellana i literatura | Tutora 4t ESO A | gcapo@iesportocristo.net |
CARRIÓ RIBOT, MARIA MONSERRAT | Ciències socials, geografia i història | mcarrio@iesportocristo.net | ||
CIJES SÁNCHEZ, MANUEL | Dijous 08:00 – 09:50 h. | Llengua castellana i literatura | mcijes@iesportocristo.net | |
CLADERA SOCIAS, JOANA MARIA | Dijous 12:05 – 13:00 h. | Llengua catalana i literatura | Coordinador EOIES | jmcladera@iesportocristo.net |
CORTES MASCARO, ANGELA | Divendres 08:55 – 09:50 h. | Ciències socials, geografia i història | Tutora 1r Batx. B | acortes@iesportocristo.net |
CRESPI i CAPELLA, JESUS MANUEL | Dilluns 11:10 – 12:05 h. | Música i Educació Plàstica i Visual | Coordinador Xarxes Socials | jmcrespi@iesportocristo.net |
DE LA CALLE CÀNAVES, SUSANA | Matemàtiques | Cap d’Estudis | sdelacalle@iesportocristo.net | |
ESTRANY CALVO, BELÉN | Dimarts 11:10 – 12:05 h.Dimecres 09:50 – 10:45 h. | Orientació | Tutora 2n ESO B | bestrany@iesportocristo.net |
FERRÉ BERGADÀ, FINA | Dimecres 9:50 – 10:45 h | Matemàtiques | Coordinadora del Projecte de Qualitat | jferre@iesportocristo.net |
FONT BENNÀSAR, MARGALIDA | Dijous 11:10 – 12:05 h.Divendres 08:55 – 09:50 h. | Llengua catalana i literatura | Tutora 3r ESO B Cap del Departament de Llengua Catalana i LiteraturaCoordinadora de biblioteca Representant en el Consell Escolar | mfont@iesportocristo.net |
FONT MASCARÓ, JOANA MARIA | Dimarts 09:50 – 10:45 h. | Llengües estrangeres | jmmascaro@iesportocristo.net | |
FUSTER MARTORELL, MARINA | Dimecres 12:05 – 13:00 h | Ciències socials, geografia i història | Cap del Departament de Ciències socials, geografia i història. | mfuster@iesportocristo.net |
GAIÀ SANTANDREU, FRANCESC | Dimarts 09:50 – 10:45 h. | Ciències Naturals | fgaia@iesportocristo.net | |
GARCERÀ MARTÍN, BEATRIZ | Divendres 11:10 – 11:35 h. | Orientació | bgarcera@iesportocristo.net | |
GARCÍA BUJALANCE, JOSÉ ANTONIO | Dijous 17:05 – 18:00 h. | Formació Professional | Tutor de 2n FPB Informàtica i comunicacions | jagarcia@iesportocristo.net |
GARI MAIRATA, AINA | Dimarts 13:00 – 13:55 Dijous 11:10 – 12:05 | Ciències socials, geografia i història | Tutora 2n ESO C | agari@iesportocristo.net |
GAYÀ GOMILA, CATALINA | Dilluns 09:50 – 10:45Dijous 11:10 – 12:05 | Llengües estrangeres | Tutora 4t ESO E | cgayagomila@iesportocristo.net |
GAYA MESQUIDA, CATALINA THOMAS | Dilluns 08:00 – 08:55 | Orientació | Representant en el Consell Escolar | cgaya@iesportocristo.net |
GELABERT BAUZÀ, EULÀLIA | Dimarts 08:55 – 09:50 | Orientació | Cap de Departament d’Orientació Orientadora Representant en el Consell Escolar | egelabert@iesportocristo.net |
GIMÉNEZ SANCHIS, ANA MARÍA | Dijous 08:55 – 09:50 h.Divendres 12:05 – 13:00 | Llengües estrangeres | Tutora 4t ESO B | agimenez@iesportocristo.net |
GOMEZ FLORES, MIGUEL ANGEL | Dilluns 18:00 – 18:55 | Formació Professional | Tutor de 1r FPB Informàtica i comunicacions | mflores@iesportocristo.net |
GONZÁLEZ TOLEDANO, SUSANNA MARIA | Dilluns 12:05 – 13:00 h.Dijous 08:00 – 08:55 h. | Llengua catalana i literatura | Tutora 2n ESO E Coordinadora de la Comissió de Normalització Lingüística | smgonzalez@iesportocristo.net |
HUGUET LLULL, JOANA MARIA | Dijous 09:50 – 10:45 h. | Ciències socials, geografia i història | jhuguet@iesportocristo.net | |
JUAN JUAN, NENA | Dimarts 08:55 – 09:50Dimecres 11:10 – 12:05 | Llengua catalana i literatura | Tutora de 4t ESO D | mjuan@iesportocristo.net |
LÓPEZ GÓMEZ, JANA | Dimarts 9:50 – 10:45 h.Dijous 09:50 – 10:45 h. | Música i Educació Plàstica i Visual | Tutora 3r ESO ACap del Departament de Dibuix i educació plàstica i visual. | jlopez@iesportocristo.net |
LUNA BUADES, MARGARITA | Dijous 11:10 – 12:05 h.Divendres 12:05 – 13:00 h. | Ciències socials, geografia i història | Tutora 4t ESO C | mluna@iesportocristo.net |
MARTÍNEZ MORENO, ESTER | Dimarts 08:00 – 08:55h. | Música i Educació Plàstica i Visual | emartinez@iesportocristo.net | |
MASCARÓ BLEDA, BIEL | Dimecres 12:05 – 13:00 h. | Educació física i esportiva | Cap de Departament d’Educació Física i Esportiva | gmascaro@iesportocristo.net |
MELIS HUGUET, JOANA MARIA | Dimecres 8:55 – 09:50 h.Divendres 11:10 – 12:05 h. | Música i Educació Plàstica i Visual | Tutora 1r ESO B Coordinadora d’Audiovisuals Representant en el Consell Escolar | jmmelis@iesportocristo.net |
MESTRE NICOLAU, MARIA MAGDALENA | Dijous 17:05 – 18:00 h. | Formació Professional | mmestre@iesportocristo.net | |
MORAGUES GALMÉS, JOAN | Dimarts 8:55 – 9:50 h.Dimecres 12:05 – 13:00 h. | Tecnologia | Tutor de 3r ESO D | jmoragues@iesportocristo.net |
MORENO VELASCO, LAURA | Dilluns 08:55 – 09:50 h. | Ciències socials, geografia i història | Coordinadora d’Activitats Complementàries i Extraescolars | lmoreno@iesportocristo.net |
MOREY PASCUAL, BÀRBARA | Dimecres 12:05 – 13:00 h. Divendres 09:10:45 h. | Matemàtiques | Tutora de 1r ESO D | bmorey@iesportocristo.net |
NADAL FULLANA, GABRIEL | Dimarts 11:10 – 11:35 h | Llengua catalana i literatura | gnadal@iesportocristo.net | |
NICOLAU GALMES, FRANCESCA | Dimarts 18:00 – 18:55 h. | Formació Professional | Tutora de 2n del CFGM Tècnic en Atenció a persones en situació de dependència | fnicolau@iesportocristo.net |
PARERA MIQUEL, ESPERANZA | Dijous 13:00 13:55 h. | Ciències Naturals | eparera@iesportocristo.net | |
PERIS GONZALEZ, VALENTÍN | Dimecres 09:50 – 10:45 h.Dijous 11:0 – 12:05 h. | Tecnologia | Tutor 2n ESO D | vperis@iesportocristo.net |
PIZÀ GALMÉS, BERNAT | Dimecres 09:50 – 10:45 h.Dijous 11:10 – 12:05 h. | Matemàtiques | Tutor de 3r ESO C | bpiza@iesportocristo.net |
PONCE MORALES, MARC | Dimecres 09:50 – 10:45 h. | Educació física i esportiva | mponce@iesportocristo.net | |
PONS BURGUERA, SEBASTIA | Divendres 12:05 – 13:00 h. | Matemàtiques | spons@iesportocristo.net | |
QUINA JAUME, PAU | Dimarts 08:55 – 09:50 h. | Llengua catalana i literatura | Coordinador de la Revista del Centre Representant en el Consell Escolar | pquina@iesportocristo.net |
RIERA MASSANET, MARIA ANTÒNIA | Dimecres 08:00 – 08:55 h. | Llengües estrangeres | Coordinador EOIES | ariera@iesportocristo.net |
RIERA VIVES, ANTONI | Dimarts 08:55 – 09:50 h. | Llengua catalana i literatura | Tutor 1r Batx. A | mariera@iesportocristo.net |
RIERA VIVES, CATALINA MARIA | Dimarts 13:00 – 13:55 h. | Ciències Naturals | cmriera@iesportocristo.net | |
ROS CALDENTEY, MARINA | Dilluns 13:00 – 13:55 h. | Llengües estrangeres | mros@iesportocristo.net | |
ROSSELLÓ FRONTERA, INÈS | Dimecres 08:55 – 09:50 h. | Ciències Naturals | Cap de Subdepartament de Fïsica i Química | irossello@iesportocristo.net |
RUBERT FRAU, CATALINA | Dilluns 09:50 – 10:45 h. | Orientació | crubert@iesportocristo.net | |
RUEDA GOMILA, ISABEL MARIA | Dilluns 11:10 – 12:05 h. Dijous 12:05 – 13:00h. | Llengua castellana i literatura | Tutora 1r ESO E Cap de Departament de Llengua Castellana i Literatura | irueda@iesportocristo.net |
SALAS BARCELÓ, MARIA COLOMA | Dimarts 08:00 – 08:55 h. Dimecres 11:10 – 12:05h. | Llengua castellana i literatura | Tutora de 2n ESO A | csalas@iesportocristo.net |
SÁNCHEZ CLARK, EMMA SOLEDAD | Dimarts 9:50 – 10:45 h. | Ciències Naturals | Secretària | esanchez@iesportocristo.net |
SÁNCHEZ GINARD, FRANCISCA | Dijous 15:55 – 16:50 h. | Formació Professional | Cap de Departament de Formació Professional d’Atenció a Persona en Situació de Dependència | fsanchez@iesportocristo.net |
SANSÓ BARCELÓ, SEBASTIÀ | Divendres 17:10 – 18:05 h. | Formació Professional | Tutor de 1r del CFGM Sistemes Microinformàtics i Xarxes | ssanso@iesportocristo.net |
SANSÓ PORTELL, CATALINA | Divendres 13:00 – 13:55 h. | Llengües estrangeres | csanso@iesportocristo.net | |
SANTAMARIA HERRERO, JORGE MIGUEL | Dimarts 8:55 – 9:50 h.Divendres 12:05 – 13:00 h. | Ciències socials, geografia i història | Tutor 1r ESO A Coordinador de Coeducació Representant en el Consell Escolar | jmsantamaria@iesportocristo.net |
SANTANDREU BAUZÀ, CATALINA MARIA | Dilluns 11:10 – 12:05 h. | Orientació | csantandreu@iesportocristo.net | |
SERRA GELABERT, CATALINA | Dimecres 13:00 – 13:55 h.Divendres 09:50 – 10:45 h. | Orientació | Tutora 3r ESO E | cserra@iesportocristo.net |
SERVERA CARIÑERA, RAFA | Dijous 08:55 – 09:50 h. | Educació física i esportiva | rservera@iesportocristo.net | |
SUAU FUSTER, RAFEL | Dilluns 08:00-08:55 h. | Orientació | rsuau@iesportocristo.net | |
TORRENS KARMANY, NADAL | Dijous 18:00 – 18:55 | Formació Professional | Cap de Departament de Formació Professional d’Informàtica Coordinadora TIC | ntorrens@iesportocristo.net |
TORRENT ALLÉS, NOELIA | Dijous 11:10 – 12:05 h. | Llengües estrangeres | Cap del Departament de Llengües Estrangeres | ntorrent@iesportocristo.net |
UMBERT MASCARÓ, JUAN | Divendres 08:00 – 08:55 h. | Tecnologia | Cap de Departament de Tecnologia | jumbert@iesportocristo.net |
VADELL SUREDA, FRANCISCA | Dimarts 18:00 – 18:55 h. | Formació Professional | fvadell@iesportocristo.net | |
VENY OBRADOR, APOL·LÒNIA MARIA | Dimarts 11:10 – 12:05 h. | Llengua catalana i literatura | Cap d’Estudis Adjunt | aveny@iesportocristo.net |
VIDAL GARCÍA, MARIA PAULA | Dimecres 11:10 – 12:05 h. | Ciències Naturals | Cap del Departament de Biologia i Geologia. Coordinadora de la comissió de medi ambient | mvidal@iesportocristo.net |