REUNIÓ INFORMATIVA AMB LES FAMÍLIES D’ALUMNAT DE LES ESCOLES ADSCRITES AL CENTRE

PRESENTACIÓ

Dilluns, 3 de juny de 2024, a les 19:30 hores, a la biblioteca del centre, celebrarem de forma presencial la reunió amb les famílies de l’alumnat del CEIP s’Olivera que en el curs 2024-2025 farà 1r d’ESO en el nostre centre.

Dimecres, 5 de juny de 2024, a les 19:30 hores, a la biblioteca del centre, celebrarem de forma presencial la reunió amb les famílies de l’alumnat del CEIP sa Blanca Dona i del CEIP Puig d’en Valls que en el curs 2024-2025 farà 1r d’ESO en el nostre centre.

Us hi esperam!

96 comentaris

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà.

XHTML: Trieu una d'aquestes etiquetes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>